aydgrup.com.tr

3 Ağustos 2021 Salı  

  Hızlı ARA
Portföy Numarasını Yazınız :
  KAYITLI PORTFÖYLER
MALTEPE KİRALIK 0
MALTEPE SATILIK 0
KARTAL 1
ATAŞEHİR 0

Ofisimize ait toplam 0 kiralık ve 1 satılık portföy bulunmaktadır.
 HAVA DURUMU

ISTANBUL

  DÖVİZ KURU           DA - ES
 EURO 9.8906 9.9084
 USD 8.3229 8.3379
  BANKA KREDİLERİ
 

 

  ANKET
Web Site'mizi Nereden Duydunuz ?
Afiş / Cam Posterleri
Referans
El İlanları - Flyers
İnternet Arama Motorları
Gazete / Dergi İlanları
 
 
  HAKKIMIZDA


1972 Yılında Ahmet AYDOĞDU tarafından kurulan AYDOĞDU İnşaat, Apartman, İş Merkezi ve Villa gibi projelerini hayata geçirdi. Genel olarak K.Yalı, Adatepe, İdealtepe, Maltepe ve Şile de yaptığı projelere istinaden Maltepe Girne mahallesin de İnşaat malzemesi satışı yaptı. Aynı noktada 1995 yılında inşa etmiş olduğu AYDOĞDU İş Merkezinde faliyetlerine devam etti.

Camianın sevilen iş adamı ve kişiliği olan Ahmet AYDOĞDU’nun 2008 yılın’ daki üzücü vefatından sonra oğlu Mehmet AYDOĞDU Babasının kaldığı noktadan işleri devam ettirdi. Başlangıçta kendi yaptıkları inşaatları insanların faydasına sunabilmek amacı ile daha sonra ise sektördeki eksikleri ve etik değerlerden uzak oluşumları görmesinden dolayı, kurumsal kimliklerinin değerine sahip çıkarak, müşteri memnuniyetini, kaliteli hizmet anlayışını ilke ve misyon edinip, 2010 yılı Nisan ayında başlangıçta Gold Gayrimenkul olan daha sonra marka tescilini aldıkları “ Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.” Sloganı ile AYD GRUP Gayrimenkul Danışmanlığı kurdular ve Profesyonel anlamda büyük bir güç birliğini gerçekleştirdiler. AYD GRUP Gayrimenkul olarak yaklaşık 10 seneye tekabül eden sektördeki faaliyetinde şubeleşme olarak ilk Maltepe Altayçeşme bölgesinde 2. şubesini açtı.

Geniş portföy ve proje seçenekleri ile Genç, Dinamik ve Bölgesinde Uzman kadrosuyla çalışmalarına büyük bir heyecan içinde devam etmektedirler.

  web tasarım ve web yazılım | emlak web sitesi

Copyright © 2012 AYD GRUP GAYRİMENKUL